Co přinese iPhone X?


Modernější vzhled


Určitě platí, že nový model má i jiný vzhled. Ovšem ne vždy je vzhled oproti nižším modelům lepší. V tomto případě ale Apple udělal krok kupředu a model je mnohem modernější. To samozřejmě schytalo velkou pochvalu. Je konec konců 21. století a moderní design je hodně oblíbeným.
pc v mobilu


Tlačítko „home button“ nenajdete


Apple také udělal závratný krok v tom, že odstranil takzvaný „home button“. To v předešlých modelech je tlačítko, které se nachází na spodní části telefonu a obsahuje také „Touch ID“ – snímač otisku prstů.


Face ID


Díky předešlému kroku si Apple dal záležet na vývoji Face ID. Neboli zabezpečení telefonu díky vašemu obličeji. Co je ale tak revoluční na Face ID je, že váš snímá váš 3D model. Telefon dokáže rozpoznat, zda opravdu snímá reálnou osobu. Tudíž žádný trik s fotkou u novějších Apple produktů nebude fungovat. To je opravdu velkou výhodou, jelikož ochrana dat uživatelů by měla být na jednom z prvních míst priorit.


Mnozí také tvrdí, že Face ID je lepší než snímač otisku prstu. Samozřejmě se díky němu také telefon odemyká rychleji.
iphone před obličejem


Duální fotoaparát


Nový telefon od Apple taky přinesl změnu v zadním foťáku. Nyní obsahuje duální fotoaparát. Některé předešlé modely ho tedy také obsahovaly, ale jen větší verze vašich miláčků. Tedy iPhone 7+ ano, ale iPhone 7 už ne. Což pro některé bylo nevýhodou.


Rychlost


Nová verze také přinesla vyšší výkon a rychlost telefonu. Oproti loňským modelům se skládá telefon z lepšího procesoru a baterie s větší kapacitou.


Cena


Abychom si neříkali jen ty pozitiva, musím Apple-u určitě vytknout cenu. Apple produkty obecně jsou vždy neskutečně drahé. Což si myslím je také důvod, proč si většina lidí odmítá kupovat Apple produkty. Konec konců si zaplatíte hlavně za značku než výkon. Poměr cena ku kvalitě je také na bodu mrazu, tudíž si mnozí koupí telefon, který je výkonnější a stojí méně.


5/5 - (2 votes)