Endomondo – i s mobilem se dá sportovat


Aplikací, které se dají zdarma stáhnout a využít při udržování kondice, snižování nadváhy https://www.tlor.cz/dopracujte-se-k-vysnene-postave nebo prostě jen tak, je k dispozici hned několik a v článku se seznámíme s tou nejoblíbenější.

Aplikace Endomondo je jednou z nejpoužívanějších aplikací tohoto druhu. Díky němu se váš mobilní telefon stává také vaším mobilním osobním trenérem. Jako každá taková aplikace zaznamenává především počet kroků, vzdálenost, průměrnou rychlost vašeho pohybu a dokonce spálené kalorie. Jaký pohyb to zrovna je si navolíte v menu, než vyrazíte. Pokud nemáte v aparátu zakázáno zobrazení polohy a ve chvíli cvičení máte zapnutou GPS, Endomondo vám vykreslí přesnou mapu, kudy jste šli, běželi nebo třeba jeli na kole. Máte tedy dokonalý přehled o vývojí své fyzičky.

metr


·         FREE neboli zdarma

Aplikaci je možno stáhnout zcela zdarma a už v této základní variantě využíváte spoustu užitečných funkcí.

Jak je uvedeno výše, na mobilním displeji sledujete hlavně vzdálenost, rychlost, kalorie a počet kroků. To ale není vše.

V základní verzi jste upozorňováni po určitých časových intervalech na dobu trvání vaší aktivity, můžete analyzovat své výkony za pomocí grafů, chodit či běhat za vedení osobního kouče, připojovat se k různým výzvám. Aplikaci také můžete propojit s vašimi profily na různých sociálních sítích a sdílet fotografie, vyfotografované přímo z ní nebo i komentovat výkony svých přátel, které jste pozvali.

V této verzi se samozřejmě budete setkávat s malou reklamou

mobil

 

·         Endomondo PREMIUM

Za 5,99 USD / měsíc nebo za 29,99 USD / rok můžete využívat verzi Premium, které je o pár funkcí obohacena.

Získáte přístup k různým statistikám (počet měsíčně spálených kalorií nebo ročně ujitých či uběhnutých kilometrů), budete mít k dispozici i různé motivující funkce a nebudou vás obtěžovat nevyžádané a občas zdržující reklamy.

Aplikaci Endomondo lze také spárovat s různými kompatibilními monitory tepu.

Endomondo – i s mobilem se dá sportovat
3.4 (68%)5