Zajímavý dárek k 50 narozeninám

Znáte někoho, kdo v letošním roce oslaví své 50 narozeniny. Ke krásnému jubileu se hodí pořídit oslavenci ten nejzajímavější dárek, který ho nejen potěší, ale i připomene jeho krásný den. Máme zde nápady na dárek k 50 narozeninám.

Splněný sen

Každý z nás má svůj sen, který by si rád splnil a každý má tak trochu jiný sen. Zaměříme se na ty dětské sny, které v dnešní době jsou více k sehnání. Může se jednat o let balónem, jízdu luxusním autem, jízdu tankem, let letadle nebo seskok padákem. Výhodou je, že se dá často sehnat poukaz v nějaký zážitkové agentuře. Nejvíce jsou oblíbeny k 50 narozeninám jízdy luxusním autem, lety balónem nebo seskok padákem. Tyto dárky se nejčastěji vybírají pro muže.

závodní auto

Kvalitní alkohol

Nejvíce lidi darují oslavenci láhev vína nebo kořalky, jenomže není láhev jako láhev. Když vyberete netradiční láhev s alkoholem, z obyčejného dárku najednou bude luxusní dárek. Správným výběrem může být letitý rum třebas z Jamajky. Jen zřídka jde tyto kvalitní lihoviny koupit v běžném obchodě. Prodávají je totiž speciální obchody s lihovinami nebo se dají sehnat přes internet.

láhev vína

Eurovíkendy

Známe typy cestování, jsou tzv. eurovíkendy. Jedná se o zájezdy na víkend, nejčastěji do Evropských zemí. Pří eurovíkendu dokážete stihnout úplně všechno. Můžete si prohlédnout památky, navštívit místní hospody a restaurace, ochutnat místní speciality a nakoupit pro své blízké dárky a suvenýry. Často dopravu, ubytování, vstupenky, program, atd. zajišťuje cestovní agentura. Neváhejte a objednejte oslavenci třebas zájezd do Paříže, Barcelony, Říma nebo Benátek, protože krásný zážitek určitě ocení.

Záleží jen na vás, jaký typ dárku vyberete, ať už se bude jednat o kvalitní láhev vína či lihoviny nebo oslavenci pořídíte zájezd v podobě eurovíkendu či zážitkovou jízdu luxusním autem, zaručeně jeden z těchto dárků oslavenec velice ocení.